Prawo cywilne i rodzinne

Prawo cywilne i rodzinne

Kancelaria służy pomocą w szeroko rozumianym prawie cywilnym (prawo rzeczowe, prawo zobowiązań – w tym kontraktowe, spadkowe).

Nasz wyspecjalizowany zespół prawników sporządza wszelkie umowy cywilnoprawne, w pełni zabezpieczające interes Klienta. Pomagamy w dochodzeniu wszelkich roszczeń, w tym odszkodowawczych. Skutecznie reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji w sprawach cywilnych, jak i przed Sądem Najwyższym.

Kolejnym obszarem naszej specjalizacji są postępowania odszkodowawcze,  w tym m.in. dochodzenie roszczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (i ich rodzin) oraz osób, które poniosły szkodę na skutek błędu lekarskiego. Skutecznie reprezentujemy Klientów w sporze z ubezpieczycielami. Przykładowe orzeczenia znajdziecie Państwo na naszym blogu.

Pomagamy również w postępowaniach spadkowych (m.in. postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek).  Współpracujemy z notariuszami, którzy udzielą Państwu niezbędnego wsparcia.

Udzielamy skutecznej pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego, w tym w sprawach rozwodowych, opiekuńczych, alimentacyjnych.

Współpracujemy z rzeczoznawcami rożnych specjalności, znajdującymi się na liście biegłych sądowych.